Przejdź do treści

Firma

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku w 2007 r. założyłem firmę Aplisys. Od początku głównym celem działalności było tworzenie profesjonalnych stron internetowych, serwisów www oraz aplikacji internetowych wykorzystując język PHP, HTML, JavaScript oraz bazy danych SQL.

W początkowym okresie działalności powstało również kilka projektów biznesowych aplikacji C# .NET działających w systemie operacyjnym Windows i współpracujących z bazą danych Microsoft SQL Server.

Rozwój projektów C# .NET do dziś stanowi dodatkową gałąź działalności, podczas gdy projekty PHP stanowią rdzeń. Prowadzenie projektów na tak różnych platformach pozwoliło zdobyć doświadczenie wykorzystywane tam gdzie potrzebna jest integracja systemów. Pobieranie i analiza danych z wielu źródeł, czy współpraca różnorodnych aplikacji i systemów są obecnie na porządku dziennym.

Stawiam na nowoczesne, niezawodne i sprawdzone rozwiązania. Swoje projekty opieram na bibliotekach i frameworkach które już wielokrotnie się sprawdziły i zdobyły uznanie na całym świecie.

Strony internetowe i mniej skomplikowane serwisy powstają w oparciu o popularne systemy CMS Drupal, WordPress oraz Joomla. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i atrakcyjną szatą graficzną. Przy projektach wymagających szczególnego nacisku na szatę graficzną współpracuję z profesjonalnymi grafikami - web designerami.

Dzięki rygorystycznemu trzymaniu się przyjętych standardów, wykonywane strony i serwisy internetowe działają na większości przeglądarek internetowych na wszystkich współczesnych platformach sprzętowych i softwarowych.

Dla bardziej złożonych aplikacji, jako podstawę wybieram framework Symfony 2, który jest jednym z najlepszych rozwiązań tego typu dla aplikacji PHP. Dzięki zastosowaniu Symfony 2 i szeregu dodatkowych bibliotek PHP, możliwe jest zaprojektowanie i wykonanie aplikacji internetowej o niemal dowolnej złożoności i globalnym zasięgu.

Wszystkie obecnie tworzone projekty są w pełni zgodne ze standardem HTML5 i CSS3. Wykorzystują zarówno nowoczesne biblioteki JavaScript oparte na jQuery lub Prototype, jak i skrypty autorskie.

Wszystkie tworzone aplikacje charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością działania, sztywnym trzymaniem się powszechnie przyjętych standardów zarówno w zakresie otrzymywanego kodu HTML, jak i tworzonego kodu źródłowego. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wieloletniemu doświadczeniu, tworzone rozwiązania są wygodne w użyciu, wydajne i pozwalają dotrzeć do maksymalnej liczby odbiorców. Jednocześnie wybierane technologie pozwalają zminimalizować koszty wytwarzania, wdrażania, utrzymania i dalszego rozwoju aplikacji.