Przejdź do treści

O mnie

Urodziłem się w 1982 roku w Gnieźnie.

W roku 2002 ukończyłem Technikum Elektroniczne we Wrześni.

W roku 2007 ukończyłem Politechnikę Poznańską, na kierunku Elektronika i Telekomunikacja ze specjalnością systemy telekomunikacyjne.

Początki działalności

Pierwszą stronę internetową napisaną całkowicie samodzielnie z wykorzystaniem HTML i CSS opublikowałem w 1998 roku. Pierwszy serwis napisany w PHP powstał latem 2000r.

Aplisys

Profesjonalnie zajmuję się tworzeniem stron i aplikacji PHP od 2006r. kiedy rozpocząłem współpracę z firmą Exanet, natomiast już w roku 2007, założyłem firmę Aplisys kontynuując współpracę z Exanet. Od tamtej pory samodzielnie lub wraz z zespołem Exanet stworzyłem kilkadziesiąt stron oraz sklepów internetowych opartych na autorskim systemie CMS oraz e-commerce firmy Exanet, jak również platformach Open Source.

Rozwijając swoją pasję oraz działalność zawodową nie poprzestałem na serwisach internetowych. Specjalizując się w języku PHP i technologii WWW, wykonałem i w dalszym ciągu rozwijam szereg projektów aplikacji dla biznesu opartych o framework Symfony, bazę danych MySQL, jak również inne biblioteki PHP i pokrewne.

Zajmuję się zarówno tworzeniem struktur danych, logiki biznesowej jak i warstwy prezentacji. Wymaga to rozwinięcia i dogłębnego poznania takich technologii jak: SQL, HTML, CSS, XM L, JavaScript oraz szeregu specjalistycznych bibliotek i narzędzi: Symfony, Twig, Smarty, MySQL, jQuery, Prototype JS.

Różnorodność prowadzonych projektów przyniosła takie umiejętności jak znajomość: języków C# .NET, Java czy Ruby, baz danych MySQL, PostgreSQL oraz Microsoft SQL Server.